Theme by Kran

Rozważania trupa

Tutaj możecie pozostawić wasze opinie, pytania, argumenty, zmiany itd. Wszystko z czym i my, i wy możemy polemizować.
Obowiązują zasady kultury oraz zabrania się używania wulgaryzmów, hejtów, disów, pocisków, jak zwał tak zwał, oraz wszelkiej maści innych niestosownych komentarzy. Również komentarze w stylu "Jesteście denni, bo tak" będą ignorowane, więc nie zdziwcie się, jeśli taki komentarz nie pojawi się na stronie. 
Uprzejmie uprasza się o podpis, ponieważ dzięki temu będziemy wiedzieć, iż w jakimś stopniu szanujecie nas, mając na tyle odwagi, by się podpisać pod wyrażoną przez siebie opinią. 
Nie oceniamy was, a jedynie chcemy poznać wasze zdanie na pewne kwestie.

*edit* 18.05.2015

15 komentarzy:

 1. Do Popsutego Kranu:
  Bardzo dziękuje za wzięcie mojego bloga! Chciałabym jednak poprosić o długą ocenę, a jeśli można to wszystkiego co się znalazło na RAINBOW BASKETBALL.
  Pozdrawiam, Hanamiya.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak coś, to blog pozostaje zawieszony do listopada/grudnia.

   Usuń
 2. Do Repesco, prosiłabym, byś nie oceniała ostatniego, ósmego rozdziału z mojego bloga, ponieważ będzie zmieniany.

  zasnute.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam pytanie-prośbę: ponieważ Hakucho zrezygnowała z oceniania, trafiłam do Wolnej Kolejki (numer 5, "Musivum"). Czy mogę zostać z niej przeniesiona do Repesco, czy powinnam w tym celu zgłosić się jeszcze raz, od nowa, już bezpośrednio do Repesco? I od razu ważna sprawa: czy mogę liczyć, że Repesco przeczyta całe "Musivum"? (Ja spokojnie poczekam, ile trzeba).
  Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam.
  Ome

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, witaj!
   Nie musisz się zgłaszać ponownie :) Choć obecnie zamykam kolejkę Repesco, ponieważ ma już dużo pozycji na swojej liście, a czasu bardzo mało na ocenianie. Na razie pozostaniesz w Wolnej Kolejce, a jak już ktoś ponownie otworzy swoją kolejkę (czy to będzie Repesco, Kran, Klemens, Luavinda, czy też może ja) to przygarnie Cię do swojej kolejki. Oczywiście, każdy oceniający przeczyta CAŁE Twoje opowiadanie, skoro sobie tego życzysz. W 99% przypadków czytamy całość, a ten jeden procent to te opowiadania, które wręcz kaleczą nasze mózgi... Tak więc nie musisz się o to bać. :)
   Pozdrawiam, Amnesia.

   Usuń
  2. Świetnie, w takim razie ulżyło mi - miałam w pamięci punkt siódmy z regulaminu, w którym zaznaczacie, że możecie, ale nie musicie czytać całości. Wobec tego dziękuję za uspokojenie i poczekam sobie w Wolnej Kolejce, aż ktoś będzie miał jednocześnie czas i apetyt. Tylko od razu zaznaczę, że "Musivum" to z jednej strony obyczajówka grzebiąca w psychice, z drugiej eksperymenty z formą, z trzeciej tematyka LGBT (więc relacje nieheteronormatywne, feminizm, gender), a z czwartej większość bohaterów cierpi na obsesyjne czytelnictwo. Wspominam o tym, żeby ułatwić potencjalnym oceniającym wstępną decyzję "coś dla mnie / coś zdecydowanie nie dla mnie".
   Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i życzę dużo czasu na czytanie wielu ciekawych blogów :)
   Pozdrawiam
   Ome

   Usuń
 4. To jeszcze raz ja i "Musivum" (Wolna Kolejka, nr 5). Chcę dać znać, że "Musivum" (musivum-ome.blogspot.com) przeszło niedawno na własną domenę i zmieniło adres na następujący: www.musivum.pl. Wprawdzie po kliknięciu w adres blogspotowy następuje automatyczne przekierowanie na nowy, ale wolę poinformować, jak sprawa wygląda. Mam nadzieję, że to nie będzie przeszkadzało w otrzymaniu oceny :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam. Chciałam się zapytać czy mój blog zostanie oceniony, jeśli postanowiłam go zawiesić na jakiś czas? Jest drugi w kolejce u Luavindy
  White Lotus/Biały Lotos (dragon.story.blogspot.com)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że zostanie oceniony. Właśnie jestem w trakcie pracy nad tym blogiem.
   Pozdrawiam!

   Usuń
 6. Zgłosiłam opowiadanie czy jes taki problem że jest na blog.pl bo przenosi się na blogspot kiedy będę pewna że nie ma sporo błędów

  OdpowiedzUsuń
 7. A co tu tak pusto? Gdzie reszta załogi? O.o

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej, pisała do mnie Nother, odpowiadam więc tutaj. ;> Tak, jestem zainteresowana oceną, póki co mogę poczekać w WK, a co do rodzaju oceny - jak oceniającemu będzie wygodniej. Mam nadzieję, że nowy skład załogi okaże się lepszy niż poprzedni i za jakiś czas będę mogła sobie wybrać oceniającego. ;D

  OdpowiedzUsuń
 9. Na moim blogu Wbrew Grawitacji pojawiła się informacja o reaktywacji ocenialni. Chciałabym jednak zrezygnować z oceny. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam, piszę już drugi komentarz.
  Nadal jestem zainteresowana oceną, może być niestandardowa.
  Prosiłabym o nawiązanie kontaktu, bo kompletnie nie wiem, co mam robić, czy składać zamówienie od początku czy nie itp.
  Pozdrawiam.
  emily6827@gmail.com

  OdpowiedzUsuń