Theme by Kran

CyrografDZIAŁ OCEN ZOSTAŁ ZAWIESZONY DO ODWOŁANIA!
Przepraszamy...Aktualizacja: 19.11.2015 r.
 1. Aby zgłosić się do oceny, Twój blog musi znaleźć się w Katalogu Euforii.
 2. Oceniamy tylko blogi z opowiadaniami autorskimi oraz ff. Żadnych tłumaczeń nie przyjmujemy.
 3. Na Twoim blogu musi być opublikowany pierwszy rozdział/prolog. Licz się jednak z tym, że nie musimy wydać pozytywnej opinii na podstawie tak krótkiego tekstu.
 4. Jesteś zobowiązany do SKOMENTOWANIA oceny – wszelkie wyjaśnienia niejasnych kwestii są mile widziane, jak również jest to dla nas znak, że nie macie naszej pracy głęboko w poszanowaniu.
 5. Do oceny zgłaszamy się tylko w wyznaczonym do tego miejscu oraz po wcześniejszym zapoznaniu się ze stanem KOLEJEK poszczególnych oceniających.
 6. Prosimy o niepośpieszanie oceniających; zajmują się oni nie tylko ocenami, ale także doglądają Katalogu oraz Działu Zwiastunów i publikują nowe rozdziały. A także, o dziwo, mają swoje prywatne życie.
 7. Nie musimy czytać całego tekstu – jest to tylko nasza dobra wola. Możemy ocenić jedynie wybrane fragmenty, choć zwykle oceniamy całość. Przypadki, kiedy oceniamy jedynie fragmenty, świadczą o całkowitej niezjadliwości ocenianego tekstu.
 8. Nasze oceny są subiektywne, więc nie musisz zgadzać się z naszym zdaniem.
 9. Masz możliwość zgłosić się do oceny szablonowej lub nieszablonowej, tylko musisz to zaznaczyć w swoim komentarzu;
  1. ocena szablonowa ma punkty,
  2. ocena nieszablonowa jest zbiorem luźnych uwag i rad.
 10. Nawołuje się o szacunek i poszanowanie dla czytelników bloga oraz oceniających.
 11. Od dnia 24 marca 2015 roku prosimy również o publiczne zaobserwowanie bloga.
 12. Do ponownej oceny możesz zgłosić swojego bloga po upłynięciu trzech miesięcy, wprowadzając widoczne zmiany. Nie możesz zgłosić bloga do tego samego oceniającego. 
 13. Od dnia 20.11.2015 r. nie robimy ocen wspólnych. ponieważ zajmuje to zdecydowanie za dużo czasu.
 14. Chcąc nie chcąc, musisz podać hasło, inaczej zostaniesz zignorowany. Brzmi ono: matura to bzdura     xD
 15. Zabrania się jakichkolwiek zmian na blogu (czy to w treści, czy w wyglądzie), gdy dany blog znajduje się na pierwszym miejscu w kolejce oceniajacej/oceniajacego! 
  1. W przypadku, gdy jednak autor zmieni coś wcześniej, prosimy o informację w odpowiedniej do tego celu zakładce
  2. Jeśli jednak nie dostaniemy tej informacji, a autor wykaże brak jakiegokolwiek poszanowania dla naszej pracy, dany blog zostanie natychmiastowo usunięty z kolejki i przez kolejny miesiąc autor nie będzie mógł  się zgłosić ponownie.

Zgłaszając bloga do oceny, podpisujesz powyższy regulamin niewidzialnym piórem oraz zobowiązujesz się do jego przestrzegania, jednocześnie oddając nam swą duszę.