Theme by Kran

wtorek, 29 marca 2016

Reaktywacja

Dział Ocen Katalogu Euforia wraca do życia – z nową oceniającą i na nowych zasadach. Szykują się zmiany. Co dokładnie mam na myśli?
 • Odświeżenie kolejki. Ocenialnia była zawieszona przez kilka miesięcy, więc wiele blogów zostało zawieszonych, porzuconych lub zakończonych. Do autorów zostały rozesłane wiadomości informujące o reaktywacji Działu Ocen. Brak odpowiedzi w ciągu dwóch tygodni będzie równoznaczny z wyrzuceniem z kolejki. Dzisiaj usuwam Wyczytane z obrazu (blog usunięty) i Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka...(blog tylko dla zaproszonych czytelników). Z oceny zrezygnowała autorka bloga Wbrew Grawitacji – Wolfstar.
 • Drobne zmiany w regulaminie. Do ocenienia bloga potrzebuję przynajmniej czterech postów dotyczących fabuły (nie liczą się notki informacyjne). Punkt pozwalający oceniającym na nieczytanie całego tekstu zostanie usunięty.
 • Zrównoważenie punktacji. Ilość punktów, które oceniany mógł uzyskać za wygląd, zostanie zmniejszona do dziesięciu. Zyskają na tym podpunkty Świat przedstawiony i Bohaterowie, w których liczba możliwych do uzyskania punktów wyniesie piętnaście. Poprzedni system punktacji był nieco niesprawiedliwy. Oceniający powinien oceniać tekst, a nie wygląd.
 • Koniec ze zwyczajem usuwania niepochlebnych komentarzy. Od dziś krytykę przyjmujemy spokojnie i wyciągamy z niej wnioski.
 • Zgłoszenia zostaną otwarte ponownie dopiero po ocenieniu wszystkich blogów z kolejki.
 • Nabór wciąż jest otwarty! Spróbuj swoich sił – może właśnie ty zostaniesz oceniającym Działu Ocen Katalogu Euforia!

2 komentarze:

 1. Cześć,

  dzięki za wiadomość, cieszę się, że ten dział odżyje. Nadal jestem zainteresowana oceną "Musivum" (www.musivum.pl, wcześniej musivum-ome.blogspot.com) - prosiłabym o niestandardową. Spokojnie sobie poczekam.

  Dzięki i pozdrawiam :)
  Ome

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie do końca wiem jak mam się z tobą skontaktować, heh. Nadal chciałabym dostać recenzję od was, a raczej od ciebie. Tylko nie wiem czy mam drugi raz składać zamówienie itp.
  Emily Jones z bloga A Million Little Pieces
  Mój e-mail: emily6827@gmail.com
  Jakbyś mogła tam odpisać, byłabym wdzięczna. :)

  OdpowiedzUsuń